Infolinka: 09 11 99 99 15

Rýchla Pôžička

Rýchla pôžička od SMSBANKA - získajte pôžičku cez sms rýchlo, jednoducho a za pár minút na svoj bankový účet! SMSBANKA.SK spolu s SMSCREDITS.SK Vám prvú sms pôžičku  poskytne úplne zadarmo, vrátite len toľko koľko si požičiate!!!

Výhody SMS PÔŽIČKY od SMS BANKA: 

S rýchlou pôžičkou si môžete kúpiť to, čo chcete a vtedy, kedy chcete! 

S sms pôžičkou od SMSBANKA môžete potešiť a obdarovať Vašich blízkych kedy chcete, a nie až keď si to môžete dovoliť! 

Chýba Vám do výplaty..? – Vaše riešenie - rýchla pôžička od SMSBANKA a od peňazí Vás delí už len sms! 

Neplánovaná návšteva, zaplatenie lákavého nákupu s fantastickou zľavou – s sms pôžičkou od SMSBANKA vyriešite to, čo chcete! 

ČO JE TO SMS PÔŽIČKA ?

Rýchla pôžička pre tých, ktorí držia krok s dobou a rozmýšľajú do budúcnosti. Je to rýchly a jednoduchý spôsob, ako získať peniaze v čase, keď sú potrebné! Pôžička cez sms od SMSBANKA - je najrýchlejšia možnosť, ako si ľahko, jednoducho a rýchlo požičať peniaze cez sms! 

Sms pôžička od SMSBANKA - rýchla pôžička na trhu, je určená pre všetky vekové kategórie a je to naozaj rýchla pôžička cez sms! 

Služba sms pôžička od SMSBANKA je jednoduchá a zrozumiteľná: netreba sa obracať na priateľov, známych, žiadať zálohu v práci alebo vyplňovať hŕbu dokumentov v banke - o rýchlu pôžičku si môžete požiadať bez dokladovania príjmu za pár minút a nevychádzajúc pritom z domu alebo opúšťať miesto pracoviska, kanceláriu...! 

Požiadať o rýchlu pôžičku môžete bez rozdielu na to, kde sa práve nachádzate a sms pôžička bude už za pár minút na Vašom účte! 

Rýchla pôžička už nejednému klientovi pomohla vyriešiť nečakanú finančnú situáciu. Na rýchlu pôžičku od SMSBANKY sa môžete spoľahnúť v každej situácií. 

S pôžičkou cez SMS máte istotu rýchlej a diskrétnej finančnej pomoci. 

Staňte sa aj vy klientom SMSCREDITS a sms pôžičku obdržíte rýchlo a jednoducho len zaslaním SMS správy.

Požičiavajte si zodpovedne, aby ste vedeli reálne zhodnotiť možnosti vrátenia v poskytovaných krátkodobých termínoch splatnosti

 

Hľadáte rýchlu finančnú pomoc? Práve pre Vás je tu sms pôžička od SMSBANKA, ktorú získate do niekoľkých minút na Váš účet. Prvú rýchlu pôžičku Vám poskytneme úplne zadarmo, vrátite len toľko koľko si požičiate!

SMS PÔŽIČKA OD SMS BANKA

ÚROVEŇ 1
Minimálna 1
Maximálny 3
VÝŠKA PÔŽIČKY? €100
Minimálna €20
Maximum €350
POČET DNÍ? 10
Minimálne 5 dní
Maximálny počet 15 dní
SUMA PÔŽIČKY:
SUMA PÔŽIČKY:
ODPLATA ZA POSKYTNUTIE PÔŽIČKY:
CELKOVÁ SUMA NA VRÁTENIE:
SMS Pozicka