Infolinka: 09 11 99 99 15

Pôžička

Pôžička pre zamestnaných, pôžička pre dôchodcov, pôžička pre študentov, pôžička pre mamičky na materskej dovolenke ... Skrátka pôžička pre každého, koho zaskočia nečakané výdavky. Každý z nás sa určite raz ocitol v situácii, kedy potreboval rýchlo a jednoducho získať peniaze.

O chvíľu ide Váš obľúbený seriál, zapnete TV a bum - obraz nikde.  Alebo ste opäť zabudli na výročie svadby a Vaša drahá polovička od Vás očakáva darček, večeru, kino? Do výplaty ďaleko, na účte deficit a v banke hromada formulárov. Čo teraz? Odpoveď je jednoduchá - pôžička od SMSCREDIT.

Ešte ste o nej nepočuli? Tak dovoľte, aby sme Vám ju predstavili. Naša pôžička je jednoduchá, dostupná, spoľahlivá a hlavne rýchla a bez skrytých poplatkov. A prečo sme jej pridelili práve tieto prívlastky? To nie my, ale naši rastúci klienti a ich vernosť sú ich zárukou. Práve vďaka nim je naša pôžička tá najlepšia sms pôžička na Slovensku, dostupná pre každého, a to kdekoľvek a kedykoľvek.

A ako naša pôžička funguje? Je to tak jednoduché a rýchle, že sa ani nenazdáte a našu pôžičku budete mať v rukách. Všetko, čo potrebujete pre získanie našej pôžičky je mobilný telefón a účet v banke, čo má v dnešnej dobe takmer každý z nás.

Pôžička, ktorú poskytujeme je stvorená pre všetky životné situácie, kedy nutne potrebujeme rýchlu finančnú výpomoc - pôžičku: meškajúca výplata, zľavy v obchodoch umožňujúce nakúpiť za výhodné ceny, alebo nás prekvapia nečakané výdavky... a práve pre tieto situácie a mnohé ďalšie Vám ponúkame riešenie v podobe našej rýchlej pôžičky.

A prečo by ste mali siahnuť práve po tomto type pôžičky? Odpoveď je krátka a jednoduchá - POHODLIE. V rýchlom rytme každodenného života a rozvíjajúcich sa technológii totiž nastúpil okamih, kedy je možné vybaviť si pôžičku aj bez opustenia domu, či práce, v priebehu pár minút a to jednoducho zaslaním SMS. My v SMSCREDITS si svojich klientov vážime, a práve preto sa snažíme, aby ste svoj momentálny finančný problém vyriešili kedykoľvek a kdekoľvek a pôžičku získali rýchlo a pohodlne.

A čo nové naša spoločnosť SMSCREDITS ponúka? Už náš názov SMSCREDITS.SK je dôkazom toho, že všetko je možné realizovať cez mobilný telefón. A práve to tvorí podstatu našej pôžičky - jednoduchosť, rýchlosť a pohodlie.

Dočítali ste sa až sem? Ďakujeme ... Pre nás to znamená, že ste len kúsok od toho pochopiť jednoduchý princíp ako sa stať našim klientom a získať rýchlu a spoľahlivú pôžičku. Registrácia aj žiadosť o pôžičku je jednoduchá a rýchla - stačí zaslať SMS.  Pre jednorázovú registráciu na pôžičku stačí len poslať SMS s textom "SMSCREDITS" na tel. číslo 0902 020 909. Pošlite nám len sumu, koľko potrebujete a počet dní na koľko ju chcete a v priebehu niekoľkých minút je pôžička Vaša. Vidíte? Ďalší dôkaz toho, že len naša pôžička cez SMS je rýchla a jednoduchá.

Aby sme sa čo najviac priblížili našim existujúcim i potenciálnym klientom, s pravidelnosťou uskutočňujeme analýzy za účelom zistenia, aké skupiny ľudí našu pôžičku využívajú. Robotníci, bankoví pracovníci, dôchodcovia, invalidní dôchodcovia, študenti, štátni pracovníci, ... Ako vidíte, naša rýchla pôžička je dostupná pre každého na Slovensku. Doterajšie výsledky analýz sú pre nás dôkazom toho, že naša rýchla pôžička sa stala medzi ľuďmi populárnou, a my spoločnosťou s pozitívnym menom.

Výhodnosť - to je ďalšia vlastnosť, ktorou naša pôžička disponuje, a o ktorej zachovanie sa snažíme. Naša spoločnosť totiž poskytuje len malé a krátkodobé pôžičky. Našim zákazníkom poskytujeme rýchlu pôžičku od sumy 20 € do 350 €, a to na obdobie 5, 10 alebo 15 dní.

Tak čo, presvedčili sme Vás? Nie? Tak Vám predstavíme ešte jednu výhodu, ktorú získate, ak sa rozhodnete pre našu pôžičku - vernostný program. Našich nových i stálych klientov si veľmi vážime, a preto sme sa rozhodli rozdeliť ich do 3 úrovní. A v čom je výhoda? Pre klientov 1. úrovne vernostného programu poskytujeme rýchlu pôžičku do výšky 250 €, klienti 2. a 3. úrovne vernostného programu dostanú rýchlu pôžičku až do výšky 350 €.

Naša firma SMSCREDITS si počas svojej pôsobnosti na slovenskom trhu vybudovala medzi ľuďmi dobré meno, a to najmä vďaka serióznosti a snahe pomáhať nie klamať. Naša pôžička cez sms je totiž pôžička nielen bez skrytých poplatkov, ale aj pôžička bez dokladovania. Tým, že sa zaregistrujete nie ste povinný si o pôžičku požiadať hneď. Registrácia slúži ako rezerva pre nečakané situácie, keď Vám chýbajú financie a potrebujete rýchlu pôžičku. Chceme byť pre Vás pomocníkom a priateľom, ktorý sa Vám nikdy neobráti chrbtom.

Na znak našej dôvery k Vám , že po registrácii máte u nás pôžičky už dopredu schválené! Využívajte pôžičku cez sms vtedy, keď potrebujete!

Našou misiou je, aby bol klient s našou službou rýchlych pôžičiek cez sms spokojný a dôveroval nám.

Aj to je dôvod, prečo náš tím vyvinul vernostný program pre našich verných zákazníkov. Dodržiavaním podmienok môžu klienti naše služby pôžičiek využívať stále výhodnejšie a výhodnejšie. Ak nemôžu v termíne splatnosti vrátiť celú sumu pôžičky naraz, majú možnosť do dátumu splatnosti uhradiť poplatok na predĺženie pôžičky a pôžička sa automaticky predlžuje na tú istú lehotu, na ktorú bola poskytnutá a za tých istých podmienok a bez skrytých poplatkov.

Dávame na vedomie, že výška poplatku za predĺženie pôžičky nie je odlišná od výšky poplatku pri vrátení celej sumy pôžičky.

Pripojte sa k nám aj Vy a staňte sa jedným z našich spokojných klientov, ktorí nám dôverujú. Uistili sa, že sme LEN špeciálne pre nich zarezervovali peniaze, ktoré aj Vy môžete získať ihneď a vždy, keď potrebujete a to len jednoduchým zaslaním sms správy.

Zároveň Vás ubezpečujeme, že sms správy a telefonáty na naše telefónne linky sa účtujú ako štandardné sms správy a hovory, ktoré závisia len od ceny mobilných operátorov klientov. K dispozícii máme pre klientov  INFOLINKU 0911 999 915 a pevnú linku 041/563 01 51, kde naši operátori poskytujú všetky informácie o našich službách.

Rýchla pôžička – je reálna. Vyskúšajte to s nami a uvidíte, aké je to jednoduché a pohodlné!

V prípade Vašich otázok alebo bližších informácií nás môžete kontaktovať na infolinke  0911 999 915 alebo        041 / 563 01 51. Radi Vám vždy pomôžeme a odpovieme na Vaše otázky ohľadom našej pôžičky!

SMS PÔŽIČKA OD SMS BANKA

ÚROVEŇ 1
Minimálna 1
Maximálny 3
VÝŠKA PÔŽIČKY? €100
Minimálna €20
Maximum €350
POČET DNÍ? 10
Minimálne 5 dní
Maximálny počet 15 dní
SUMA PÔŽIČKY:
SUMA PÔŽIČKY:
ODPLATA ZA POSKYTNUTIE PÔŽIČKY:
CELKOVÁ SUMA NA VRÁTENIE:
SMS Pozicka